25. sept 2011

Topu tuuletops

postitas jälle: Chica ReginaNagu räägitud, laupäeva varahommikul pühkisime une silmist ja kihutasime Toppu. Nii mulle kui ka Eterile oli see esimene Topu surf sel hooajal ning jääb meelde väga mõnusa päevana.


Vaatamata WG prognoosile, mis lubas vaid üht tärni ning sadu, olid koha peal olud hoopis teised. Puhus mõnus soe tuul, päike paistis ja vesi kees. Rigasin 5-se, Eteri 4.5. Parim puri olnukski ilmselt 4 ja 5 vahel, sest kohati olid pagid üsna jõulised.

Sõitsin taas oma lemmik lauaga - 95 Freewave ning otse loomulikult keskendusin jibe`dele. Esimene soojendustriip oli ootuspärane - pidi ju ometigi pea märjaks tegema. Teine triip tõi aga juba õnnestunud manöövri ning seejärel naudinguterikka ligi 3tunnise jibe`i trenni. Jube mõnus! Mõnutunnet ei tapnud isegi need hiigelsuured rohumättad, mis lauda spinni ajasid.


Eteri rokkis ka mööda merd edasi-tagasi ning kui päev oli "purgis", olime mõlemad õnnehormoonidest paistes.


Ahh jaa. Esimene kord sel hooajal tundsin külma - kätes. Läks üsna mitu minutit, enne kui käed jahedamaks tõmbunud veega ära harjusid. Sügis ronib ikka peale, tahad sa seda või ei.

Jääme siis tormide ootele.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar